
Контейнер для зберігання продуктів 3 л. Харчова ємність з кришкою для продуктів
232,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404055
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: Поліпропілен
- Об'єм, л: 3
- Довжина, см: 32
- Ширина, см: 17.4
- Висота, см: 10
- Колір: Прозорий
Опис
Розмір контейнера: 32 х 17,4 х 10 см
Розмір кришки: 32,7 х 18 х 1 см
Термостійкість: -40 С…+70 С
Мікрохвильова піч: Так
Можна мити в посудомийній машині: Так
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 3 л |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 |
| Довжина, см | 32 |
| Додаткові характеристики | Термостійкість: -40 ... +70 С |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Да |
| Об'єм, л | 3 |
| Ширина, см | 17.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,74 ₴



