
Відро сміттєве вогнестійке 8 л. Відро із пластику для відходів. Пластикове відро для сміття
208,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 405055
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: пластик вогнетривкий
- Об'єм: 8 л
- Висота: 26,5 см
- Розмір верхній: 23х16 см
- Розмір нижній: 20х14 см
- Колір: сірий
- Вага: 410 гр
Опис
Довжина, см: 23
Ширина, см: 16
Глибина, см: 26
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 410 кг |
| Висота | 26.5 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 8 л |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.410 |
| Висота, см | 26.5 |
| Глибина, см | 26 |
| Довжина, см | 23 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм, л | 8 |
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (без кришки) |
| Форма | Квадратна |
| Ширина, см | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,71 ₴




