
Диспенсер для інгредієнтів, мішалок і трубочок на 6 відділень ABS пластик. Диспенсер для кавярень та дому
1 488,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 302024
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: ABS пластик
- Особливості: 6 відділення
- Ширина: 15.5 см
- Глибина: 37 см
- Висота: 42 см
- Колір: чорний
- Вага: 1,3 кг
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 6
Маса нетто, кг: 7.89
Маса брутто, кг: 9
Розмір коробки, см: 81 х 43.5 х50
Об'єм коробки, м.куб : 0.176
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 1.3 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 15.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Висота, см | 42 |
| Глибина, см | 37 |
| Кількість у коробці, шт | 6 |
| Маса брутто, кг | 9 |
| Маса нетто, кг | 7.89 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.176 |
| Розмір коробки, см | 81х43.5х50 |
| Ширина, см | 15.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488,08 ₴



