
Двоярусна стійка для інгредієнтів на 4 відділення ABS пластик. Стійка для дому, кавярень та ресторанів
1 606,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 302021
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: ABS пластик
- Особливості: 4 відділення
- Ширина: 39.5 см
- Глибина: 14 см
- Висота: 26 см
- Колір: сірий
- Вага: 1,75 кг
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 6
Маса нетто, кг: 10.5
Маса брутто, кг: 11.5
Розмір коробки, см: 63.5 х 37.5 х 44
Об'єм коробки, м.куб: 0,105
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 39.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.75 |
| Тип диспенсера | Професійний |
| Висота, см | 26 |
| Глибина, см | 14 |
| Глибина | 14 |
| Кількість у коробці, шт | 6 |
| Маса брутто, кг | 11.5 |
| Маса нетто, кг | 10.5 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0,105 |
| Розмір коробки, см | 63.5х37.5х44 |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Ширина, см | 39.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 606,45 ₴


