
Тримач інструменту для прибирання. Тримач із алюмінію для інструменту. Алюмінієвий тримач
658,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 408055
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: алюміній
- Довжина: 46,2 см
- Висота: 6 см
- Ширина: 5,5 см
- Вага: 330 гр
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 24
Маса нетто, кг: 8
Маса брутто, кг: 9.8
Розмір коробки, см: 46.5 х 55 х 60
Об'єм коробки, м.куб: 0.153
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.330 |
| Висота, см | 6 |
| Висота насадки | 6 см |
| Глибина, см | 5.5 |
| Довжина насадки | 46.2 см |
| Довжина, см | 46.2 |
| Комплектація відром | Немає |
| Кількість у коробці, шт | 24 |
| Маса брутто, кг | 9.8 |
| Маса нетто, кг | 8 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Наявність механізму викручування | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.153 |
| Основне призначення | Для стін |
| Розмір коробки, см | 46.5х55х60 |
| Тип | Тримач |
| Ширина насадки | 5.5 см |
| Ширина, см | 5.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,60 ₴



