
Візок сервірувальний 98×53×93 см чорний ABS пластик. Візок на колесах для перевезення приборів та посуду
9 215,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 410017
Характеристики
- Матеріал: ABS пластик
- Розміри, см: 98х53х93
- Довжина, см: 98
- Ширина, см: 53
- Висота, см: 93
- Глибина, см: 0.5
- Колір: Чорний
- Вага візка, кг: 14.93
- Вантажопідйомність, кг: 138
- Колеса: 4
- Кількість поворотних коліс: 4
- Кількість предметів, шт: 1
- Країна-виробник товару: Китай
- Кількість у коробці, шт: 1
- Маса нетто, кг: 14.93
- Маса брутто, кг: 16.7
- Розмір коробки, см: 84.5х58.5х27
- Об'єм коробки, м.куб:0.134
Опис:
ПОСТАЧАЄТЬСЯ У РОЗІБРАНОМУ ВИДІ
Матеріал: АВS пластик
Довжина: 98 см
Ширина: 53
Висота: 93 см
Три полиці
Колеса силіконові, 2 колеса зі стопами.
Корисний робочий розмір полиці: 750*520 мм
Висота від підлоги: 120 мм
Висота візка з ручками: 950 мм Відстань між полицями: 300 мм
Навантаження на полицю: 35 кг.
У коробці, шт: 1
Розмір коробки (см): 84,5x58,5x27
Ергономічні, зручні ручки.
Текстурована поверхня всіх полиць запобігає появі подряпин.
Гладкі поверхні та закруглені внутрішні кути добре виглядають та полегшують очищення.
Великі полиці
Конструкційний матеріал забезпечує надійність візка, не кришиться, не змінюється і не іржавіє.
Тихі колеса і пластикова конструкція, що не залишають слідів, дозволяють знизити рівень шуму.
4 поворотні колеса.
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага візка, кг | 14.93 |
| Вантажопідйомність, кг | 138 |
| Вага столика | 14.93 кг |
| Висота, см | 93 |
| Можливість регулювання висоти столика | Немає |
| Висота столика | 930 мм |
| Глибина, см | 0.5 |
| Довжина столика | 980 мм |
| Довжина, см | 98 |
| Захисна огорожа периметром полиць | Немає |
| Колеса | 4 |
| Кількість додаткових полиць | 4 шт. |
| Кількість коліщаток | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість у коробці, шт | 1 |
| Маса брутто, кг | 16.7 |
| Маса нетто, кг | 14.93 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність декоративної підсвітки | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.134 |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Да |
| Розмір коробки, см | 84.5х58.5х27 |
| Розміри, см | 98х53х93 |
| Стан | Нове |
| Знімна таця | Немає |
| Тип | Платформні візки |
| Тип опор | Коліщатка |
| Фіксатори для пляшок | Немає |
| Колір | Сірий |
| Ширина, см | 53 |
- Ціна: 9 215,95 ₴





