
Кришка до смітєвого бака 76 л пластикова. Пластикова кришка для смітєвого бака сірого кольору
389,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 405054
Характеристики
- Матеріал: поліетилен
- Висота: 3,8 см
- Діаметр: 57 см
- Колір: сірий
- Вага: 760
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 12
Маса нетто, кг: 9.15
Маса брутто, кг: 10.87
Розмір коробки, см: 57,5 х 57.5 х 43
Об'єм коробки, м.куб :0.142
Кришка 405054 для бака для сміття 405049 виконана з міцного поліетилену, що запобігає утворенню сколів, тріщин та вм'ятин та призначена для закривання на засувку бака для сміття, який можна придбати окремо.
Також окремо можна придбати підставкуна колесах для більш простий та зручного транспортування бака.
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 0.67 кг |
| Висота | 3.8 мм |
| Діаметр | 57 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Сферична |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 120 л |
| Тип | Кришка |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Отвір для збору паперу | Ні |
| Отвір для збору склотари | Ні |
| Педаль для відкривання кришки | Ні |
| Стійкість до низької і високої температури | Так |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.760 |
| Висота, см | 3.8 |
| Діаметр, см | 57 |
| Кількість у коробці, шт | 12 |
| Маса брутто, кг | 10.87 |
| Маса нетто, кг | 9.15 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.142 |
| Розмір коробки, см | 57.5х57.5х43 |
- Ціна: 389,82 ₴
