
Кришка до сміттєвого бака 38 л. Кришка сірого кольору для бака із міцного пластика
181,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 405052
Характеристики
- Матеріал: поліетилен
- Висота: 2,8 см
- Діаметр: 42 см
- Колір: сірий
- Вага: 350 гр
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 24
Маса нетто, кг: 8.34
Маса брутто, кг: 9.52
Розмір коробки, см: 46.5х42.3х60.5
Об'єм коробки, м.куб: 0.12
Кришка 405052 для бака для сміття 405051 виконана з міцного поліетилену, що запобігає утворення сколів, тріщин та вм'ятин та призначена для закривання на засувку бака для сміття, який можна придбати окремо.
А також можна придбати окремо підставку на колесах для більш простого та зручного транспортування бака.
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 350 кг |
| Висота | 2.8 мм |
| Діаметр | 42 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Сферична |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 38 л |
| Тип | Кришка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.350 |
| Висота, см | 2.8 |
| Діаметр, см | 42 |
| Кількість у коробці, шт | 24 |
| Маса брутто, кг | 9.52 |
| Маса нетто, кг | 8.34 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.12 |
| Розмір коробки, см | 46.5х42.3х60.5 |
- Ціна: 181,56 ₴
