Характеристики
- Матеріал: поліетилен
- Об'єм: 120 л
- Висота: 70 см
- Діаметр: 55 см
- Колір: сірий
- Вага: 4 кг
Опис
Глибина, см: 69
Мікрохвильова піч : Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці шт: 6
Маса нетто, кг: 23.12
Маса брутто кг: 23.18
Розмір коробки см: 60х60х145
Об'єм коробки м.куб: 0.523
Виготовлений із міцного поліетилену, що запобігає утворенню сколів, тріщин та вм'ятин. Зручний та довговічний у використанні.
Особливо можна придбати підставку на клесах для більш простого та зручного транспортування бака.
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Поліетилен |
| Об`єм | 120 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Отвір для збору паперу | Ні |
| Отвір для збору склотари | Ні |
| Педаль для відкривання кришки | Ні |
| Стійкість до низької і високої температури | Ні |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Висота, см | 70 |
| Глибина, см | 69 |
| Діаметр, см | 55 |
| Кількість у коробці, шт | 6 |
| Маса брутто, кг | 23.18 |
| Маса нетто, кг | 23.12 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.523 |
| Об'єм, л | 120 |
| Розмір коробки, см | 60х60х145 |
- Ціна: 1 930,86 ₴



