
JTC OmniBlend I TM-800B блендер. Професійний потужний блендер 1,5 л бордовий
12 415,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 701005
Характеристики
- Матеріал: Пластик
- Об'єм, л: 1.5
- Ширина, см: 20
- Висота, см: 42
- Глибина, см: 24
- Колір: Сірий
- Вага, кг: 4
- Мікрохвильова піч: Ні
- Можна мити в посудомийній машині: Ні
- Кількість у коробці, шт: 1
- Маса нетто, кг: 4
- Маса брутто, кг: 4.5
- Розмір коробки, см: 40.5 х 21.3 х 23.5
- Об'єм коробки, м.куб: 0.02
Опис
Професійний блендер JTC Omniblend TM-800B є пристроєм, який із задоволенням використовують гурмани, любителі здорових та смачних страв, а також фахівці, які займаються приготуванням страв у ресторанному бізнесі більш ніж у 40 країнах світу. Блендер TM-800B OmniBlend незамінний для людей, що віддають перевагу сироїдності.
Многофункціональний блендер Omniblend TM-800B подрібнить насіння, горіхи, овочі або фрукти, зробить зелені коктейлі будь-якої складності. Допоможе у приготуванні найсмачніших соусів, джемів, замісить рідке тісто, зб'є вершки. З блендером JTC ви відкриєте для себе безліч кулінарних рецептів, насолодитеся різноманітними стравами, здоровими та приємними на смак напоями.
Потужний стаціонарний блендер JTC OmniBlend TM-800B ідеально підходить для приготування зелених коктейлів, смузі, мусів, молочних коктейлів з льодом, подрібнення насіння та горіхів, морозива, йогурту, фруктових напоїв, збивання соків .
- Мотор: 3 кінські сили
- Потужність: 1200 Ватт 50 Герц
- Оборотів за хвилину: 38000
- Напруга: 220 Вольт
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал глека: високоміцний полікарбонат
Переваги блендера JTC Omniblend TM-800B:
- Точне складання та міцні деталі виготовлені за інноваційними технологіями. Глек ємністю 1.5 літра створений з високоміцного полікарбонату і при випадковому падінні на підлогу залишиться цілим. Якісне складання робить блендер JTC надійним та довговічним;
- Потужний та ефективний мотор. Двигун 3HP потужністю 1200 Ватт дозволяє чудово переробляти м'які та тверді продукти в однорідну суміш;
- Мотор блендера має захист від перевантажень та перегріву;
- Завдяки електронному управлінню, працювати з блендером дуже комфортно та ефективно. Заздалегідь запрограмовані цикли роботи двигуна та функції таймера на 35, 60 та 90 секунд, дозволяють блендеру самостійно та найкраще впоратися з поставленим завданням;
- Контроль процесу подрібнення продуктів. Кнопка «пульс», що знаходиться на передній панелі управління, дозволяє ножам працювати в певному режимі ― уривчасто та з максимальною швидкістю;
- 3D ніж має особливу конструкцію: шість лопатей розташовані в різних площинах, сприяють кращому подрібненню як сухих, так і рідких продуктів. Ріжучий блок виготовлений з нержавіючої сталі (Японія) і має чудову міцність, ножі не тупляться і не можуть поламатися;
- Потужний блендер простий в експлуатації та надзвичайно легко чиститься;
- JTC TM-800B працює абсолютно безшумно, завдяки шумоподавлюючому ковпаку (купується окремо);
- Omniblend TM-800B має компактний, красивий та стильний дизайн, чудово виглядає та ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кухні.
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колка льоду | Ні |
| Лопатка | Ні |
| Мірний стакан | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Ні |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 42 |
| Глибина, см | 24 |
| Кількість у коробці, шт | 1 |
| Маса брутто, кг | 4.5 |
| Маса нетто, кг | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.02 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Розмір коробки, см | 40.5х21.3х23.5 |
| Ширина, см | 20 |
- Ціна: 12 415,50 ₴









