
Лоток для сервіровочного візка сірий 52х29х10 см поліпропілен. Лоток для столових приборів
284,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 411013
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: поліпропілен
- Довжина: 52 см
- Ширина: 29 см
- Висота: 10 см
- Колір: сірий
- Вага: 490 гр
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 12
Маса нетто, кг: 5.9
Маса брутто, кг: 7.6
Розмір коробки, см: 54 х 30 х 36
Об'єм коробки, м.куб: 0.058
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Кількість відділів | 4 |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Лоток |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.490 |
| Висота, см | 10 |
| Довжина, см | 52 |
| Кількість у коробці, шт | 12 |
| Маса брутто, кг | 7.6 |
| Маса нетто, кг | 5.9 |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.058 |
| Розмір коробки, см | 54х30х36 |
| Ширина, см | 29 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,80 ₴



