
Диспенсер для напоїв 22 л поліпропілен, поліетилен. Подвійний диспенсер. Пластиковий подвійний диспенсер
4 384,59 ₴
- В наявності
- Код: 301002
Характеристики
- Матеріал: поліпропілен/поліетилен
- Об'єм: 22 л
- Висота: 54 см
- Довжина: 43 см
- Ширина: 22 см
- Колір: прозорий/чорний
- Вага: 3,2 кг
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 1
Маса нетто, кг: 3.2
Маса брутто, кг: 4.2
Розмір коробки, см: 43 х 43 х 54
Об'єм коробки, м.куб: 0.1
Подвійний диспенсер для напоїв поєднує привабливий вигляд з чудовим функціоналом, що робить його ідеальним для подачі прохолодних напоїв у закладі на відкритому повітрі або на інших важливих заходах! Завдяки об'єму 22 л цей диспенсер для напоїв мінімізує час, що витрачається на дозаправку, що дозволяє вашим співробітникам зосередитися на інших важливих завданнях. Крім того, дизайн подвійної підставки дозволяє гостям вибирати між 2 вашими фірмовими напоями.
Поліпропіленова конструкція цього диспенсера забезпечує надійність і довговічність, що робить його чудовим вибором для демонстрації різноманітних фірмових напоїв.
Завдяки 2 напівпрозорим контейнерам цей диспенсер забезпечує оптимальну видимість для виділення яскравих кольорів вашого пуншу, чаю або лимонаду.
Дві щільно прилеглі кришки забезпечують чистоту напоїв під час використання.
Регульовані змішувачі дозволяють легко дозувати кількість напою.
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 3.2 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для напоїв |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.2 |
| Висота, см | 54 |
| Висота | 54 мм |
| Довжина, см | 43 |
| Кількість у коробці, шт | 1 |
| Маса брутто, кг | 4.2 |
| Маса нетто, кг | 3.2 |
| Матеріал | Поліпропілен/Поліетилен |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.1 |
| Об'єм | 22 л |
| Об'єм, л | 22 |
| Розмір коробки, см | 43х43х54 |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: 4 384,59 ₴





