
Контейнер для сміття Step On 68 л. Контейнер із пластику для відходів. Бак для сміття з педаллю та кришкою
3 914,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 406047
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: поліпропілен/поліетилен
- Об'єм: 68 л
- Висота: 66 см
- Довжина: 50 см
- Ширина: 40 см
- Колір: бежевий
- Вага: 7,3 кг
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 3
Маса нетто, кг: 14.51
Маса брутто, кг: 15.57
Розмір коробки,см: 50х40х88
Об'єм коробки, м.куб : 0,176
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Плоска |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 68 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Отвір для збору паперу | Ні |
| Отвір для збору склотари | Ні |
| Педаль для відкривання кришки | Так |
| Стійкість до низької і високої температури | Ні |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Висота, см | 66 |
| Глибина, см | 56 |
| Довжина, см | 50 |
| Кількість у коробці, шт | 3 |
| Маса брутто, кг | 15.57 |
| Маса нетто, кг | 14.51 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.176 |
| Об'єм, л | 68 |
| Розмір коробки, см | 50х40х88 |
| Ширина, см | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 914,22 ₴









