
Контейнер для сміття Step On 30 л. Контейнер із пластику для відходів. Бак для сміття з педаллю
2 235,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 406045
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: поліпропілен/поліетилен
- Об'єм: 30 л
- Висота: 43 см
- Довжина: 38 см
- Ширина: 37 см
- Колір: бежевий
- Вага: 3,9 кг
Опис
Мікрохвильова піч: Ні
Можна мити в посудомийній машині: Так
Кількість у коробці, шт: 4
Маса нетто, кг: 10.85
Маса брутто, кг: 11.74
Розмір коробки, см: 40.5х38х84
Об'єм коробки, м.куб: 0,129
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Плоска |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 30 л |
| Тип | Бак для сміття |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Отвір для збору паперу | Ні |
| Отвір для збору склотари | Ні |
| Педаль для відкривання кришки | Так |
| Стійкість до низької і високої температури | Ні |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.9 |
| Висота, см | 43 |
| Глибина, см | 33 |
| Довжина, см | 38 |
| Кількість у коробці, шт | 4 |
| Маса брутто, кг | 11.74 |
| Маса нетто, кг | 10.85 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Немає |
| Об'єм коробки, м.куб | 0,129 |
| Об'єм, л | 30 |
| Розмір коробки, см | 40.5х38х84 |
| Ширина, см | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 235,68 ₴









