
Візок сервірувальний 102х50х96 см сірий ABS пластик. Візок для перевезення приборів та посуду
6 452,50 ₴
- В наявності
- Код: 410005
Характеристики
- Матеріал: ABS пластик
- Розміри, см: 102х50х96
- Довжина, см: 102
- Ширина, см: 50
- Висота, см: 96
- Колір: Сірий
- Вага візка, кг: 12.1
- Вантажопідйомність, кг: 138
- Колеса: 4
- Кількість поворотних коліс: 4
- Кількість предметів, шт: 1
- Країна-виробник товару: Китай
- Кількість у коробці, шт: 1
- Маса нетто, кг: 12.1
- Маса брутто, кг: 16.5
- Розмір коробки, см: 100х53х23
- Об'єм коробки, м.куб: 0.122
Опис
Три полиці
Навантаження на полицю 46 кг
Колеса гумові без стопів
Відстань між полицями: 300 мм
Висота від підлоги: 120 мм
Корисний робочий розмір полиці: 750*500 мм
Довжина з ручками: 1035 мм
Ширина: 515 мм
- тихі колеса і пластикова конструкція, що не залишають слідів, дозволяють знизити рівень шуму.
- 4 поворотні колеса.
- Розмір упаковки (см): 100x53x23
- Ергономічні, зручні ручки.
- Текстурована поверхня всіх полиць запобігає появі подряпин.
- Гладкі поверхні та закруглені внутрішні кути добре виглядають та полегшують очищення.
- Великі полиці
- Конструкційний матеріал забезпечує надійність візка, не кришиться, не змінюється і не іржавіє.
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти столика | Ні |
| Кількість додаткових полиць | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 12.1 кг |
| Висота столика | 960 мм |
| Довжина столика | 1020 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 1035 мм |
| Комплектація столика | |
| Захисне огородження по периметру полиць | Ні |
| Знімний піднос | Ні |
| Фіксатори для пляшок | Ні |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага візка, кг | 12.1 |
| Вантажопідйомність, кг | 138 |
| Висота, см | 96 |
| Довжина, см | 102 |
| Колеса | 4 |
| Кількість поворотних коліс | 4 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість у коробці, шт | 1 |
| Маса брутто, кг | 16.5 |
| Маса нетто, кг | 12.1 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Об'єм коробки, м.куб | 0.122 |
| Розмір коробки, см | 100х53х23 |
| Розміри, см | 102х50х96 |
| Тип | Платформні візки |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: 6 452,50 ₴




