
Силіконовий нічник Little Cat 7 кольорів світіння На батарейках 3DTOYSLAMP
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 43434DF
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий силіконовий світильник Little Cat
Силіконовий нічник-іграшка «Little Cat» допоможе зберегти сон вашій дитині. Милий і м'який світильник чудово підійде навіть для найменших. Він послугує чудовою прикрасою для кімнати та стане ідеальним подарунком для дитини і друзів. 7 Кольори світіння перемикаються за допомогою бавовни по нічнику. Працює від батарейок 3 х ААА (не входять до комплекту)
УВАГА!
Якщо з нічником не взаємодіяти упродовж 1-годину, то він автоматично вимикається!
Характеристики
Колір світла: 7 квітів
Матеріал: силікон
Цвет: білий
Розмір: 90 x 89 x 102 см
Комплектація світильник
Гарантія: 3 місяці
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТУТЬ ВРЕДНИХ РЕЧОВИН!
НЕ НАГРЕВАЕТСЯ!
БЕЗОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴


