
Сухий басейн Мокко з кульками 200шт у комплекті 100х40см велюр. Сухий басейн для дому та вулиці
2 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2024/2
Сухий басейн Мокко з кульками 200шт у комплекті 100х40см велюр. Сухий басейн для дому та вулиці
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Сухий басейн з різнокольоровими кульками 200 шт
🔸Всі наші басейни гипоаллергені, так як ми використовуємо тільки натуральні тканини! Ніякої синтетики.🔸При виготовленні басейнів ми використовуємо турецький трикотаж.
🔸Всі басейни виконані з польського поролону для дитячих меблів.
🔸Використання різних видів тканини дає нам можливість мати в асортименті величезну різноманітність забарвлень.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ ТА ЗБЕРІГАННІ
🔸У нас ви можете вибрати розмір басейну,який підійде саме вам.
🔸При зберіганні наші басейни дуже компактні і не займають багато місці.
🔸Всі чохли знімні, що дуже зручно для прання.
🔸Ми пропонуємо вам придбати спеціальний чохол для зберігання.
ЧОХОЛ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ +160 ГРН
РОЗВИТОК ВАШОГО МАЛЮКА
Сухі басейни дуже корисні, вони сприяють фізичному та інтелектуальному розвитку вашого малюка:
🔸м'який точковий масаж,
🔸розвиток дрібної моторики,
🔸зміцнення серцево-судинної системи,
🔸зміцнення опорно-рухового арпарату,
🔸зміцнення центральної нервової системи,
🔸вивчення форм та кольорів,
🔸розвиток уяви!
Характеристики:
- Діаметр: 100 см;
- Стійкі сторони та дно з антиалергенного пінополіуретану;
- Висота басейну: 40 см;
Особливості:
- Застосовується машинне прання при 30°C;
Кульки найкращі!
Витримують до 100 кг.
Товщина стінки шва 1,3мм до середини кульки 1мм. Без отворів. При натисканні стискаються та знову відновлюють свою форму.

Шарики можна вибирати, будь-який мікс на свій смак
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Велюр |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр басейну | 100 см |
| Об'єм | 314 л |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 5 см. |
- Ціна: 2 950 ₴







