
Сухий басейн з кульками в комплекті 1200 шт сірого кольору 200х30 см велюр оксамит. Сухий басейн 200х30 см Велюр
15 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 20050
Сухий басейн з кульками в комплекті 1200 шт. Сірого кольору 200х40 см велюр оксамит. Сухий басейн 200х40 см Велюр
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропонуваннями нашої компанії
Сухий басейн із різнобарвними кульками 1200 шт.
🔸Всі наші басейни гіпоалергениі, позаяк ми використовуємо тільки натуральні тканини! Жодної синтетики.🔸Під час виготовлення басейнів ми використовуємо велюр.
🔸Усі басейни виготовлені з польського поролону для дитячих меблів.
🔸Використання різних типів тканини дає нам змогу мати в асортименті величезну різноманітність кольорів.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ Й ХРАНЕНІЇ
🔸У нас ви можете вибрати розмір басейну, який підійде саме вам.
🔸Під час зберігання наші басейни дуже компактні та не займають багато місця.
🔸Всі чохли знімні, що дуже зручно для прання.
🔸Ми пропонуємо вам придбати спеціальний чохол для зберігання.
РОЗВИВАННЯ ВАВОГО МАЛЮШУ
Сухі басейни дуже корисні, вони сприяють фізичному та інтелектуальному розвитку вашого малюка:
🔸м'який точковий масаж,
🔸розвиток дрібної моторики,
🔸зміцнення серцево-судинної системи,
🔸зміцнення опорно-рухового апарату,
🔸зміцнення центральної нервової системи,
🔸вивчення форм і кольорів,
🔸розвиток уяви!
Характеристики:
- Діаметр: 200 см;
- Стійкі боки та дно з антиалергенного пінополіуретану;
- Висота басейну: 40 см;
- Стінки 5 см,дно 3 см
- Застосовне машинне прання за 30 °C;
Кульки найкращі!!
Витримують до 100 кг.
Товщина стінки по шву 1,3 мм до середини кульки 1 мм. Без отверстий. Під час натискання стискаються і знову відновлюють свою форму.

Кульки покупець може вибирати будь-який мікс на свій смак
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Велюр |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 200 см |
| Діаметр басейну | 200 |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 5 см. |
- Ціна: 15 200 ₴/комплект









