
Вигвам дитячий намет Щенячий патруль на синьому з подушками та матрацом Повний комплект Вігвам з двома вікнами
3 200 ₴
2 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0000861
Дитячий вігвам — це будиночок на дерев'яних опорах зі стінками з тканини. Збирається вігвам дуже просто за 10 хвилин без особливих зусиль. Натуральна 100% бавовна. Тканина високої якості не дає зсідання під час прання та не линяє.
Комплектація:
- Вигвам - палатка с окошком и шторкой
- Каркас: 4 шлифованных палки длиной 180 см с отверстиями (по желанию возможна комплектация разборными палками, которые удобнее при транспортировке и хранении);
- Матрац: 115 см * 115 см
- Подушки квадратные размером 35 см * 35 см (2 шт.)
- Флажки-"перья" на каркас: 4 шт.
- Система антисложения и антипадения, фиксатор
- Сумка для хранения и транспортировки вигвама
Прати за максимальної температури 30 °C. Не вибілювати. Можна прасувати за максимальної температури 110 °C
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!

Короткий відео огляд :
ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Щоб ознайомитися з усіма варіантами нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Персонажі | Щенячий патруль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1150 мм |
- Ціна: 2 700 ₴








