Килимок-пазл із бортиком Веселий Зоопарк
Розмір ігрової поверхні: 122х122х1 см, 9 елементів
Розмір одного пазла: 31.5х31.5х1 см
Матеріал: EVA
На кожному пазлі звірятко витягується!
М'яка підлога - це дуже практичне і багатофункціональне покриття для підлоги, яке призначене для використання в дитячих ігрових і сенсорних кімнатах, квартирах і в дитячих садках. Вся продукція сертифікована та абсолютно безпечна. Немає необхідності для промивання розбирати всю конструкцію з м'якої підлоги, достатньо витягнути пазл і промити його водою або протерти вологою губкою.
Різнокольорова м'яка підлога стане прекрасним доповненням до будь-якої конфігурації, зібраної з килимків-пазлів, від яких дитина перебуватиме в повному захваті. Крім того, кольорова, контрастна м'яка підлога з пазлів сприятиме покращенню зорового сприйняття у дітей. М'яка підлога з однаковим розміром пазлів, з'єднується між собою та з килимками-пазлами, що дозволяє застелити приміщення будь-якої площі.
Особливості килимка:
- екологічність та безпека
- добре мінімізує наслідки від падіння дитини
- відмінна теплоізоляція
- виконаний з матеріалу, що не має запаху
- просто розбирається та складається
- практичний, легко миється
- стійкий до вологи та миючих засобів
- має чудову зносостійкість
- сприяє вивченню світу тварин

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 122 см |
| Особливості | Розбірна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Дитячий |
| Матеріал | EVA |
- Ціна: 1 068 ₴




