
Сухий ігровий басейн із матів квадратний 150-150-40 10 см зі шкірозамінника. Басейн для дому, ігрового центру та саду 200-200-50
15 801 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0203-2
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 200-200-50 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 801 ₴


