
Кульки для сухого басейну Hop Hop діаметр 8 см поліетилен високого тиску, Різнобарвні
6,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: hop-1200011
+380 (98) 236-17-45
KyivstarХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Так |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Об`єм | 0.002 м³ |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,50 ₴








