
3D настільна картина-нічник "З днем народження" 3DTOYSLAMP
616 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58754DFG
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D нічник — картина "З Днем народження" 3DTOYSLAMP — це чудовий подарунок на будь-яке свято. Він створить яскраву та живу атмосферу в кімнаті. Світильник випромінює м'яке, приглушене світло, яке не заважатиме. У цьому нічнику є можливість регулювати яскравість.
3D нічник — картина виготовлений з безпечного пластику. Не має запаху, не нагрівається
Цей нічник являє собою багатошарову експозицію, що створює дивовижне об'ємне 3D зображення під час увімкнення підсвітки. Гра світла та тіні досягаються ретельним пропрацюванням найдрібніших деталей картини та особливим розташуванням джерела світла.
Характеристики
Колір світла: теплий жовтий
Матеріал: пластик
Живлення: от сети
Розмір: 21х16 см
Потужність: 5 Вт
Комплектація нічник — картина, USB-кабель — 1 м
Гарантія: 3 місяців
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТУТЬ ВРЕДНИХ РЕЧОВИН!
НЕ НАГРЕВАЕТСЯ!
БЕЗОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴
