
3D настільна картина-нічник "Пурхлива навколо світу" 3DTOYSLAMP
616 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15674ТТ
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D-нічник — картина "Пухнацтво навколо світу" 3DTOYSLAMP — це чудовий подарунок на будь-яке свято. Він створить яскраву та живу атмосферу в кімнаті. Світильник випромінює м'яке, приглушене світло, яке не заважатиме.
3D нічник — картина виготовлений з безпечного пластику. Не має запаху, не нагрівається
Цей нічник являє собою багатошарову експозицію, що створює дивовижне об'ємне 3D зображення під час увімкнення підсвітки. Гра світла та тіні досягаються ретельним пропрацюванням найдрібніших деталей картини та особливим розташуванням джерела світла.
Характеристики
Колір світла: теплий жовтий, рожевий,фіолетовий, синій
Матеріал: пластик
Живлення: від мережі, від 3 батарея ААА (у комплекті не йдуть)
Розмір: 21х16 см
Потужність: 5 Вт
Комплектація нічник — картина, USB-кабель 1.5 м
Гарантія: 3 місяців
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТУТЬ ВРЕДНИХ РЕЧОВИН!
НЕ НАГРЕВАЕТСЯ!
БЕЗОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴
