
Кульки для сухого басейну 8 см 50 шт кульки для сухих басейнів та манежів. Кульки дитячі різнокольорові
398 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-12000
Характеристики:
|
Розмір, см |
8 см |
|
Вага, кг |
0,6 |
|
Кіл-ть, шт |
50 |
|
Матеріал |
Високоякісний поліетилен високого тиску |
Переваги:
-
Виготовлені з поліетилену високого тиску. Безпечні, щільні та водночас м'які, є сертифікат гігієни.
-
Доступно 30 варіантів забарвлень
ВАЖЛИВО!
Замовлення кульок доступне тільки кратно 50 шт.
Якщо обраного кольору немає в наявності, магазин має право запропонувати заміну на свій розсуд або скасувати замовлення.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 8 см |
| Кількість | 50 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
| Об'єм | 0.002 л |
| Основні | |
| Тип | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Да |
| Кількість елементів | 50 шт. |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 398 ₴









