
Набір дитячих м'яких ігрових меблів диван конструктор 50х40х100см ПВХ для дитячих кімнат розважальних центрів
4 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-14122
Характеристики:
|
Розмір упаковки, см |
50х40х100 см |
| Розміри: |
0,94*0,36*0,47 |
|
Вага, кг |
7 |
Переваги:
-
Великий вибір кольорів.
-
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - первинний поролон.
-
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
-
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.0 |
| Тип м'яких меблів | диван |
| Об'єм | 0.2 л |
- Ціна: 4 940 ₴







