
Соціальний матрац поролоновий топер 200-80-5 см для будинку та громадських місць. Матрац з знімним чохлом 200-90-10 см
2 958 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-1038-3
Соціальний матрац поролоновий топер
Ціна вказана за матрац розміром 200x80x5 см
Доступні розміри:
- 200x80x5 см
- 200x80x8 см
- 200x90x10 см
Матеріал - тканина бязь, знімний чохол
Наповнювач - поролон вторинний 45 щільності
Тканина та забарвлення на вибір
Застосування - матрац можна використовувати для будинку, дачі, гуртожитку, громадських місць, бомбосховища, будинків відпочинку, санаторіїв, військових казарм, блокпостів, підвальних приміщень та місць тимчасового перебування.
Особливості - міцний, м'який, компактний, має знімний чохол

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал чохла | Ткань |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Наповнювач | Поролон |
| Розмір | 200-90-10 см |
| Товщина | 5 |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 2 958 ₴


