
Спортивний мат акційни різнокольоровий 100-100-10 см шкірозамінник. Мат для заннять спортом в дома чи в залі 100-80-5 см
1 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-1036
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акційний мат кольоровий
Ціна вказана за мат розміром 100x100x5 см
Вибір кольору мату здійснюється за наявності, при консультації з менеджером
Доступні розміри:
- 100x100x5 см
- 100x100x10 см
- 100x80x10 см
- 100x80x5 см
- 120x80x5 см
- 120x80x10 см
Кількість обмежена
Матеріал - шкірозамінник
Наповнювач - поролон
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвивальний, навчальний
Особливості - міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється і чиститься
Гарантія - 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Прямий |
| Наповнювач | Поролон |
| Покриття | Матове |
| Розмір | 100-80-5 см |
| Тип мата | Гімнастичний |
| Ширина | 100 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴




