Сухий басейн з кульками в комплекті 400 шт блакитного електричного кольору 140 40 см трикотаж
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Сухий басейн з барвистими кульками 400 шт
✔ Всі наші басейни гіпоаллергени, тому що ми використовуємо тільки натуральні тканини! Ніякої синтетики.❑ При виготовленні басейнів ми використовуємо турецький трикотаж.
✔ Всі басейни зроблені з польського поролуна для дитячих меблів.
✔ Використання різних видів тканини дає нам можливість мати в асортименті величезну різноманітність кольорів.
СПОСОБИ В ІСТОРІЇ І ХРАНЕНІЇ
❑ У нас ви можете вибрати розмір басейну, який підійде саме вам.
◯ При збереженні наші басейни дуже компактні і не займають багато місця.
❖ Всі чехли зйомні, що дуже зручно для прання.
МИ пропонуємо вам придбати спеціальний чохол для зберігання.
ЧХОЛ ДЛЯ ХРАНЕННЯ +180 ГРН
РОЗВИТЯ ВАШОГО МАЛИХА
Сухі басейни дуже корисні, вони сприяють фізичному і інтелектуальному розвитку вашої дитини:
- Найлегший точковий масаж,
- Вибухи дрібної моторики,
✔ Закріпити серцево-судинну систему,
✔ Закріпити опорно-просильну апарату,
✔ Укріплення центральної нервової системи,
✔ Навчання форм і кольорів,
✔ Розвитання уяви!
Характерики:
- Діаметр: 140 см;
- Стійкі сторони і дно з антиалергенного піноліуретана;
- Висота басейну: 40 см;
- Заміна машинного прання при 30 ° C;
Кульки кращі!
Витримують до 100кг.
Товщина стінки по шву 1,3м до середини кулька 1мммм. Без отверстий. Коли натискаєте, стискаються і знову відновлюють свою форму.

Кульки покупець може вибирати будь-який мікс на свій смак
ЩО Б НЕ ПОРОБИТИ ХВОРОБНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАКАЗУВАВ ОБРАЩУЙТЕСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 140 см |
| Діаметр басейну | 140 |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 6 см |
- Ціна: 4 390 ₴










