Поролон вторинний 60 кг м3 щільності
Розміри:
- 200-100-3 см
- 200-100-5 см
- 200-100-8 см
- 200-100-10 см
Опис: Поролон вторинного спенування якісний і недорогий наповнення. Цей вид ППУ виготовляється з розтирання решток ППУ і термопресування в блоки, які у свою чергу нарізаються на листочки необхідної товщини. Незважаючи на назву "Вторинний" він зберігає первинні властивості сировини, що дозволяє використовувати його в різних сферах діяльності.
Переваги Поролона Вторинного спенування:
- Відрізняється амортизаційними характеристиками і чудово ізолює тепло. Амортизуюча здатність в інтервалі температур від -25 °С до +80 °С.
- Висока зносостійкість. Фізико-механічні характеристики піни зберігаються навіть після тривалого циклічного навантаження (болі 250 000 циклів навантажування).
- Оптимальне співвідношення піддатливості та пружності при великих і незначних навантаженнях.
- Високі показники шумо і теплоізоляції.
- Цінність - оскільки ПВВ це вторинний матеріал, виходячи з цього його ціна набагато нижча поролуна.
- Безпека наповнювачів має гіпоаллергенні, бактеріальні та вологі властивості.
Область застосування: Поролон вторинного спінювання використовується у виготовленні спортивних мат, борцевих килимів, рингів, татів, м’яких тренажерів, у виготовленні матраців, офісних і м’яких меблів.
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 200-100-8 см |
| Товщина | 3 |
- Ціна: 1 576 ₴

