
Спортивні мати під замовлення шкірозамінник або ПВХ для дому, дитячих кімнат та занять спортом 1 кв.м товщина 5 см
1 728 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0973-3
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивні мати під замовлення
Розмір і ціна:
- 100х100 - товщина 5 см
- 100х100 - товщина 8 см
- 100х100 - товщина10 см
Колір - різнокольоровий (в асортименті)
Матеріал: шкірозамінник або ПВХ
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвивальний, навчальний, для тренувань, для танців
Особливості - міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється і чиститься
Гарантія - 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Поролон |
| Розмір | 1 кв.м товщина 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 728 ₴
