
Гумове покриття 500х500х12 мм гумова крихта для дому, майданчиків спорт зали та льодові арени катки 50-50-3 см
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0953-2
Гумове покриття 500х500 мм
Ціна вказана за 1 шт. (товщина 12 мм)
Доступні розміри:
- 500х500x12 мм (вага - 10,2 кг/кв.м)
- 500х500x20 мм (вага - 17,1 кг/кв.м)
- 500х500x25 мм (вага - 21 кг/кв.м)
- 500х500x30 мм (вага - 24,2 кг/кв.м)
- 500х500x35 мм (вага - 26 кг/кв.м)
- 500х500x40 мм (вага - 28,7 кг/кв.м)
- 500х500x50 мм (вага - 33,4 кг/кв.м)
Колір - сірий, бежевий, жовтий, помаранчевий, теракотовий, зелений, синій, коричневий, графіт, чорний
Матеріал: Гумова крихта - 90 %
Модульна плитка розроблена для тривалого безпечного використання, як на вулиці, так і в приміщенні.
Покриття з гумової крихти володіє такими якостями, як зносостійкість, амортизаційні властивості, висока міцність на розрив, стирання і деформацію, високі допустимі навантаження.
Температура використання: - 45˚С ... + 60˚С
Хімічна стійкість: стійкість до короткочасних впливів кислот і лугів
Водопроникність: плитка водопроникність
Область застосування:
- Спортивні майданчики, зали, бігові доріжки
- Льодові арени, катки
- Виставкові зали
- Гаражі
- Балкони, тераси, патіо
- Майданчики навколо басейнів
- Експлуатовані покрівлі
- Садові та пішохідні доріжки
- Приміщення для утримання тварин
- Гольф-поля
Переваги:
- Зносостійкість
- Тривалий термін експлуатації
- Високий рівень допустимих навантажень
- Не слизька поверхня
- Стійкість до перепадів температур
- Не потрібен спеціальний догляд
- Амортизаційні і ортопедичні властивості
- Красивий, чистий майданчик круглий рік в не залежності від сезону і погодних умов.
- 10 відмінних і унікальних кольорів плитки і ще більше ідей для створення неповторного майданчика.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дорослих |
| Матеріал | Гумова крихта |
| Розмір | 50-50-3 см |
| Тип з'єднання | Накидка |
- Ціна: 399 ₴





