Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 135 см |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Білий |
| Ширина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Дитячий |
| Покриття | Матове |
| Тип мата | Гімнастичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 943 ₴
