
Сенсорний куточок День і Ніч шкірозамінника для будинку дитячих садків. Дитячий м'який куточок із аплікацією
15 897 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0555
Сенсорний куточок День і Ніч
Матеріал: шкірозамінник
Наповнювач: товщина стінки стінових протекторів – 5 см (матеріал – ППЕ), товщина мату кутового – 8 см (матеріал – поролон).
Опис: являє собою м'яке покриття дидактичного і сенсорного характеру для протекції кута стін. Поверхня матів декорована аплікаційними матеріалами з вивчення часу доби.
Застосування: встановлюється в ігрових кімнатах, дитячих садах, медичних установах (лікарні, поліклініки, інклюзивні ресурсні центри та ін.), а також в сенсорних кімнатах великого і малого типу. Може використовуватися в якості ігрового куточка в ресторанах і сімейних кафе, готелях.
Особливості: в комплекті стінові протектори - 2 шт., мат кутовий, аплікація, безпечний, міцний, м'який. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Дитячий |
| Довжина: | 140 см мм |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Покриття | Матове |
| Стан | Нове |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Тип мата | Гімнастичний |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 15 897 ₴

