
Татами Ласточкин Хвіст EVA 35м напольний покриття в спортивних залах, на ігрових майданчиках 100x100x3,5см
1 598 ₴
- Немає в наявності
- Код: sm-0281
+380 (98) 236-17-45
KyivstarХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 3.5 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дорослих |
| Матеріал | EVA |
| Тип з'єднання | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴

