Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дорослих |
| Матеріал | ППЕ |
| Тип з'єднання | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴/кв.м

