
М’які підлоги “Оптима translate килимок пазл 30x30 х0.8м покриття на ігрових майданчиках, у дитячих кімнатах
6 750 ₴
- В наявності
- Код: 2197-1
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 0.8 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Матеріал | EVA |
| Тип з'єднання | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴

