
М’які підлоги » (Спортболів) пазл 48x48х1см напольним покриттям у спортивних залах, на ігрових майданчиках
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 2195-01
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 48 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Матеріал | EVA |
| Тип з'єднання | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴

