
М’які поли » Спортік 4. килимок пазл 50х50х2см напольним покриттям у спортивних залах, на ігрових майданчиках
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 2192
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Матеріал | EVA |
| Тип з'єднання | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


