
Ігровий килимок Топітоп мат з липучками 200х130х3 см пігулки 30х30х10 см. Дитячий ігровий набір
7 537 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0026
Ігровий килимок Топітоп
Колір: різнокольоровий (в асортименті)
Матеріал - шкірозамінник
Наповнювач - поролон
Склад набору:
- мат з липучками 200-130-3 см - 1 шт.
- пігулки 30-30-10 см – 12 шт.
Для яких видів спорту використовуються: ігровий, розвиваючий, навчальний
Особливості: в комплекті пігулки - 12 шт., геометричні фігури аплікація, між собою з'єднується ПВХ, має знімний чохол, легко миється і чиститься
Гарантія: 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Розбірна конструкція, Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Дитячий |
| Наповнювач | Поролон |
| Покриття | Матове |
| Тип мата | Гімнастичний |
- Ціна: 7 537 ₴







