
Сухий басейн Квадратний з матом 110х110х40см шкірозамінник для дитячих кімнат, садочків. Для дітей
5 061 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0203
Розмір: довжина - 110 см, ширина - 110 см, висота - 40 см, товщина стінки - 10 см
Матеріал: шкірозамінник щіл. 350 гр/м2, поролон 45 кг м3. М'яке дно (мат)
Доступні розміри:
- довжина - 110 см, ширина - 110 см, висота - 40 см, товщина стінки - 10 см
- довжина - 150 см, ширина - 150 см, висота - 40 см, товщина стінки - 10 см
- довжина - 150 см, ширина - 150 см, висота - 40 см, товщина стінки - 15 см
- довжина - 150 см, ширина - 200 см, висота - 40 см, товщина стінки - 15 см
- довжина - 200 см, ширина - 200 см, висота - 40 см, товщина стінки - 10 см
- довжина - 200 см, ширина - 200 см, висота - 40 см, товщина стінки - 15 см
- довжина - 200 см, ширина - 200 см, висота - 50 см, товщина стінки - 20 см
Опис: сухий басейн для дитячих рухливих ігор. У нього можна насипати пластикові кульки різного діаметру, м'які іграшки, солодощі тощо. Їх сприятливий сенсорний вплив на психологічний, емоційний і фізичний розвиток дітей доведено не одним поколінням педіатрів і невропатологів. Наповнювач сухого басейну надає масажну дію, яскраві деталі сприяють вивченню кольорів і форм. Часто використовується в реабілітаційній роботі дітей з відставанням у розвитку або неврологічними патологіями.
Застосування: призначені для дитячих ігрових кімнат родинної злагоди і суспільного типу. Це - дитячі навчальні установи (сади, розвиваючі студії, гуртки, заняття, інклюзивні ресурсні центри), і розважальні комплекси в великих торгових центрах. Крім того, басейн встановлюють в спеціально відведених залах кафе, ресторанів, готельних комплексів. Може використовуватися на відкритому повітрі великою кількостью дітей. Входить до складу великих ігрових лабіринтових конструкцій.
Особливості: безпечний, міцний. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декорування | Різнобарвні |
| Матеріал | Шкірзамінник |
| Наповнювач | Поролон |
- Ціна: 5 061 ₴


