
М'який манеж для раннього розвитку Сонечко 160х110х30см трикутник 35х35х30см для дому, дитячих кімнат
4 374 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0105
М'який манеж для раннього розвитку Сонечко
Колір: різнокольоровий (в асортименті)
Розмір в розкладеному вигляді: діаметр манежу - 160 см, діаметр дна - 110 см, висота - 30 см,
Кожен трикутник по 35x30x30 см
Мягкое дно (мат)
Матеріал: шкірозамінник щіл. 350 гр/м2, поролон 45 кг м3
Для яких видів спорту використовуються: ігровий, розвиваючий, навчальний
Особливості: розбірний на 2 частини, між собою з'єднується липучкою, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється і чиститься
Гарантія: 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декорування | Різнобарвні |
| Матеріал | Шкірзамінник |
| Наповнювач | Поролон |
- Ціна: 4 374 ₴







