Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 см |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Складной |
| Покриття | Матове |
| Тип мата | Гімнастичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 705 ₴
