Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 140 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Для ДСК і шведської стінки |
| Покриття | Матове |
| Тип мата | Гімнастичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 238 ₴
