
Мат для пілона Pole Dаnce Грація-3 ПВХ 140х140х10см знімний чохол для дому, залу та пол денса
7 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0120
Мат для пілона Pole Dаnce Грація-3
Колір: різнокольоровий (в асортименті)
Розмір:140х140х10
Матеріал - ПВХ
Наповнювач - поролон
Для яких видів спорту використовуються: ігровий, розвиваючий, навчальний, для танців
Особливості: мат складаний, розбірний на 4 частини, між собою з'єднується липучкою, люверси для циркуляції повітря, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється і чиститься
Гарантія: 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 140 см |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Знімний чохол, Розбірна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Мат для пилона |
| Наповнювач | Поролон |
| Покриття | Глянсовий |
| Тип мата | Гімнастичний |
- Ціна: 7 380 ₴





