
Мат для занять спортом 120-100-8 см для будинку або залу з зйомним чехлом. Спортивна мат для занять спортом
1 905 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0112
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат спортивний 120-100-8 см
Колір - Яскравий (в асортименті)
Матеріал - кіжменник
Наповнювач - поролон
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, що розвивається, зацікавлений
Спеціальні - Міцний, м'який, компактний, має зйомний чхол, легко моиться і чиститься
Гарантія - 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Прямий |
| Наповнювач | Поролон |
| Покриття | Матове |
| Тип мата | Гімнастичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905 ₴




