Розміри тенісного столу в розкладеному вигляді:
● довжина 181 см, ширина 102,5 см, висота 76 см
Розміри тенісного столу в складеному вигляді:
● довжина 65 см, ширина 102,5 см, висота 147 див.
Вага: 30 кг
В комплект входять: Сітка
Тенісний стіл для приміщень Cadet синій колір, Стіл для настільного тенісу, Тенісний стіл для будинку
- Тенісний стіл для закритих приміщень.
- Компактні розміри дають можливість розмістити його навіть у квартирі, невеликому офісі і т. д., а конструкція системи складання дозволяє займати мінімальний простір при зберіганні і максимально швидко приводити стіл в ігрове положення.
- В якості матеріалу для ігрової поверхні використовується спеціально оброблена деревостружкова
плита (ДСП) товщиною 16 мм - На ДСП нанесено спеціальне покриття антивідблиску пластикове покриття синього кольору.
- Тенісний стіл базується на зручному візку, виготовленої з металевого трубчастого профілю діаметром 25 мм з поліефірним покриттям.
- Конструкція столу дозволяє тренуватися в поодинці.
- Стіл легко переміщається на 4-х здвоєних колесах діаметром 107 мм, 2 колеса маневрені.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSI-sport |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59 |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП з антивідблисковим покриттям |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | довжина 181 см, ширина 102,5 см, висота 76 см |
| Розмір стола в складеному положенні | довжина 65 см, ширина 102 см, висота 147 см |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴




