
Набір дитячих м'яких ігрових пуфів квартет 60х60х140см ПВХ для дитячих кімнат розважальних центрів та садочків
6 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-14119
Характеристики:
|
Розмір упаковки, см |
60х60х140 см |
| Розміри: |
30х35х40 см (стілець) 50х50х30 см (стіл) |
|
Вага, кг |
10 |
Переваги:
-
Великий вибір кольорів.
-
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - первинний поролон.
-
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
-
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 5 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Об'єм | 0.5 л |
- Ціна: 6 810 ₴
