
Дитячий м'який модуль набір поїзд 90х80х70 см ПВХ для дитячих кімнат розважальних центрів, садочків. Дитячий модуль
10 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-15129
Характеристики:
|
Розмір упаковки, см |
90х80х70 см |
|
Вага, кг |
12 |
Спортивно-ігрові набори це м'які модульні конструкції в асортименті, які були створені спеціально для розвитку моторики та уяви дитини.
Набори виконані з високощільного поролону і тканини ПВХ, що гарантує тривалий термін служби і дає можливість підтримувати чистоту за допомогою вологого прибирання.
Заняття зі спортивно-ігровими модулями зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.
Переваги:
-
Виріб витримує активне навантаження, швидко відновлює свою первісну форму і не потребує складного догляду.
-
Усі матеріали сертифіковані.
-
М'які модулі встановлюють у домашніх ігрових, дитячих кімнатах, у залах розважальних центрів, у розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку, інклюзивних центрах, спортивних гуртках і секціях.
-
Під замовлення можливе виготовлення м'яких модулів для індивідуальних проєктів, згідно з Вашими побажаннями за кольором і розмірами.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 6 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Об`єм | 0.5 м³ |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 10 405 ₴
