
Набір дитячих м'яких ігрових пуфів ромби 82х78х30см ПВХ для дитячих кімнат, розважальних центрів та садочків
6 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-14112
Характеристики:
|
Розмір упаковки, см |
82х78х30 см |
|
Вага, кг |
7 |
Переваги:
-
Великий вибір кольорів.
-
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - первинний поролон.
-
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
-
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 5 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Ромб |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Об'єм | 0.19 л |
- Ціна: 6 580 ₴
